Поиск по сайту
Новости
Легитимность голосования контролировала армия наблюдателей
Эти выборы для Приморья были значимыми не только тем, что регион, наконец, определился и выбрал главу. Поучаствовать в них решило рекордное число жителей, начиная с 2014 года - с момента возврата выборов

ЕДИНЫЙ ДЕНЬ ГОЛОСОВАНИЯ: СЧЁТ ИДЁТ НА ЧАСЫ
Всего больше суток осталось до события, от которого одни ждут откровения, а другие на его результаты особо не надеются. 18 сентября мы будет определять новый состав Государственной Думы 7 созыва. У сотрудников

Протокол об итогах голосования
Общие требования к форме протокола об итогах голосования определены статьей 67 Федерального закона от 12.06.2002 № 67−ФЗ «Об основных гарантиях избирательных прав и права на участие в референдуме

Помещение для голосования
Требования к помещению для голосования перечислены в статье 61 Федерального закона от 12.06.2002 № 67−ФЗ «Об основных гарантиях избирательных прав и права на участие в референдуме граждан Российской

Голосование в Смоленске показало реальный рейтинг партии власти
В городе Смоленске прошли "идеальные  выборы", которые можно сравнить с лабораторным экспериментом. Ничего подобного в нашем городе еще не происходило, а значит, пример Смоленска вполне заслуживает

Накрутка голосований бесплатно или заказать?


Роналду vs Месси: кто лучше в этом году?


Статья 37. Порядок проведения общего собрания участников общества
Статья 37. Порядок проведения общего собрания участников общества 1. Общее собрание участников общества проводится в порядке, установленном настоящим Федеральным законом, уставом общества и его внутренними

Что такое народное всеобщее голосование?
В отличие от выборов, на которых формируются органы представительной демократии (избирается глава государства, депутаты законодательных органов власти) народное всеобщее голосование это прямое, непосредственное

Статья 37 Закон об ООО. Порядок проведения общего собрания участников общества
1. Общее собрание участников общества проводится в порядке, установленном настоящим Федеральным законом, уставом общества и его внутренними документами. В части, не урегулированной настоящим Федеральным

Судове рішення про стягнення аліментів на утримання дитини, що продовжує навчання

Опубликовано: 01.09.2018

видео Судове рішення про стягнення аліментів на утримання дитини, що продовжує навчання

Про стягнення аліментів на утримання неповнолітніх дітей

Судове рішення про стягнення аліментів на утримання дитини, що продовжує навчання

.

справа № 2 - 118 /09.



РІШЕННЯ ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

13 липня 2009 року

Дніпровський районний суд м. Києва в складі

Головуючого судді Чауса М.О.

при секретарі Дворніковій Т.С.,

за участю:

позивачки ОСОБА_1,

представника відповідача ОСОБА_4, діючого за дорученням від 07.02.2009 року,

розглянув у відкритому судовому засіданні в м. Кииєві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини, що продовжує навчання,


Про стягнення аліментів на утримання неповнолітньої дитини

ВСТАНОВИВ:

04.08.2008 року позивачка ОСОБА_1 звернулася до суду з вимогою до ОСОБА_2 та просить ухвалити рішення, відповідно до якого стягнути з ОСОБА_2 аліменти у розмірі 25% із всіх видів заробітку щомісяця на утримання дочки ОСОБИ_3, 01.05.1988 року народження, до досягнення нею 23 років, вказуючи, що дочка продовжує навчання та є студенткою денного відділення, економіко-правового факультету Києвського національного університету.


СТЯГНЕННЯ АЛІМЕНТІВ НА ДИТИНУ З ІНОЗЕМЦЯ - БЕЗКОШТОВНА КОНСУЛЬТАЦІЯ ВІД ЮРИСТА

Особи, що беруть участь у справі, про час і місце судового розгляду сповіщені належним чином у порядку ст.74,76,77 Цивільно процесуального кодексу України .

Позивачка ОСОБА_1 до судового засідання з’явилася, позовні вимоги підтримала, вказала що дитина потребує матеріальної допомоги.

Відповідач ОСОБА_2 у судове засідання не з`явився, але з’явився його представник ОСОБА_4, діючий за дорученням від 07.02.2009 року, який позовні вимоги не визнав, вказуючи, що його довіритель - відповідач є військовослужбовцем, має постійний заробіток, але не має матеріальної можливості платити аліменти, так як на утриманні відповідача знаходяться хвора дружина ОСОБА_5, дочка ОСОБА_6,1991 р. народження, та мати дружини –ОСОБА_7,1937 р. народження.

Вислухав осіб, яки приймають участь у справі, вивчив матеріали справи, дослідив докази, суд доходить до наступного:

ОСОБА_1 та ОСОБА_2, перебували у шлюбі, який було розірвано 26 червня 1993 року (а.с.4), у шлюбі народилася дочка ОСОБА_3, 01.05.1988 року народження, що у даний момент проживає разом з матір'ю( а.с.7). У свідоцтві про народження дитини батьком вказаний ОСОБА_2 (а.с.5).

Згідно довідки №1260 від 06.07.2006 року(а.с.6) ОСОБА_3 була студенткою 2 курсу денної форми навчання Коледжу підприємництва, а відповідно до довідки від 28.02.2008 року( а.с.56) є студенткою 3-го курсу денного відділення, економіко-правового факультету Києвського національного університету.

Відповідно до ст199 СК України якщо повнолітній син (дочка) продовжують навчання і у зв'язку із цим потребує матеріальної допомоги - батьки зобов'язані утримувати їх до досягнення ними 23 років, за умови, якщо вони можуть надавати матеріальну допомогу.

Відповідач ОСОБА_2, згідно довідки від 08.02.2008 року є військовослужбовцем з середнім заробітком 1500 грн. 77 коп. (а.с.36), на його утриманні знаходяться дружина – ОСОБА_5 (свідоцтво про одруження від 28 .10.1989 року – а.с.38), яка на цей час не працює у зв’язку хворобою згідно з витягом з історії хвороби ( а.с.40), дочка - ОСОБА_6, 1991 р. народження (а.с.38), та мати дружини – ОСОБА_7, 1937 р.народження , яка мешкає з ними (а.с.37).

Відповідно до вимог ст. 201 Сімейного кодексу України до відносин, що випливають із обов'язків батьків утримувати повнолітніх дітей, не застосовуються норми ст.185 СК України, що регулюють відносини по обов'язку батьків брати участь у додаткових витратах на утримання дітей, які викликані особливими обставинами (розвитком здатностей дитини, хворобою, каліцтвом).

Позивачка ОСОБА_1 працює у науково - дослідницькому експертно - криміналістичному центрі при УМВС України в Києвської області та має постійний заробіток (а.с.9), мешкає разом з чоловіком – ОСОБА_8 який також приймає участь у утриманні ОСОБИ_3 - ці факти визнаються сторонами та не потребують подальшого доказування.

Таким чином, суд доходить до висновку, що ОСОБА_3, 01.05.1988 року народження, як особа, що продовжує навчання до досягнення 23 років, на цей час потребує матеріальної допомоги, але знаходиться на утриманні матері – ОСОБИ_1 та чоловіка матері – ОСОБИ_8, її батько – ОСОБА_2 не має матеріальної можливості надавати таку допомогу, у зв'язку із чим у задоволенні позову необхідно відмовити в повному обсязі.

Керуючись ст.ст. 198,199,200,201 СК України ст.59,60,88, 208,209, 212,213,214,215,223,294 ЦПК України , суд,

ВИРІШИВ:

У задоволенні позову ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів на утримання дитини, що продовжує навчання – відмовити.

Рішення суду може бути оскаржене до апеляційного суду Києва через Дніпровський районний суд м.Києва протягом 10 днів, у разі неподання заяви про апеляційне оскарження, або 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження, яку можливо подати до Дніпровського районного суду м.Києва протягом 10 днів з дня проголошення рішення.

Головуючий суддя (підпис)

Копія вірна:

Суддя

© 2011-2015, Сайт болельщиков футбольного клуба « ПСЖ »
При использовании материалов сайта, обязательна гиперссылка на fc-psg.ru

rss